Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy może mnie ktoś oświecić?


Esagie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Przed chwilą zainstalowałem sobie NFSW, wszystko ładnie śmiga, oprawa super, ale nurtuje mnie jedno pytanie, a mianowicie jak tam kupić część?

 

Przerzucam sobie np. pakiet obniżający i co dalej? Jak naciskam na tą żółtą ikonkę (nie pamiętam co było napisane w środku), to kieruje mnie na stronę do wykupienia czegoś tam.

 

O co tam chodzi?

 

Wszelkie sugestie mile widziane :)

84250316.jpg

userbar815800.gif

 

ŻAL - Słysząc te słowo z czyichś ust... pierdolę już dalszą konwersacje -.-

09.07.2010 - Mój pierwszy ban

Opublikowano

Spoko, juz szukam latarki :)

 

 

 

 

Bo czesci za te "zolte cos" zeby je kupic potrzebujesz SB ktore kupujesz za realna kase :)

 

Te czesci np. szybki, neony , rejestracje, pakiety obnizajaca, mozna wydropic na wyscigach z kart lub kupic za te "zolte cos" czyli SB.

Opublikowano

Spoko, juz szukam latarki :)

 

 

 

 

Bo czesci za te "zolte cos" zeby je kupic potrzebujesz SB ktore kupujesz za realna kase :)

 

Te czesci np. szybki, neony , rejestracje, pakiety obnizajaca, mozna wydropic na wyscigach z kart lub kupic za te "zolte cos" czyli SB.

 

Aaaaa takie buty <_<

 

Wiedziałem, że jest za pięknie coś tak jakoś.

84250316.jpg

userbar815800.gif

 

ŻAL - Słysząc te słowo z czyichś ust... pierdolę już dalszą konwersacje -.-

09.07.2010 - Mój pierwszy ban

Opublikowano

Niektóre rzeczy w sumoe wiekszośc w nfs world jest za realna kase czyli za zakup speedboostow.Częsci wizualne możesz kupic tylko z sb jedynie pare alufelg rejestracje i niektóre bodykity możesz kupic za igc czyli za kase w grze.Za to częsci mechaniczne sa za igc lecz te lepszeza sb.Tak samo w przypadku samochodów niktore masz za kase w grze a reszta za speedboosty.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Niektóre rzeczy w sumoe wiekszośc w nfs world jest za realna kase czyli za zakup speedboostow.Częsci wizualne możesz kupic tylko z sb jedynie pare alufelg rejestracje i niektóre bodykity możesz kupic za igc czyli za kase w grze.Za to częsci mechaniczne sa za igc lecz te lepszeza sb.Tak samo w przypadku samochodów niktore masz za kase w grze a reszta za speedboosty.

Dzisiaj bez dzieciaków <_< , na spokojnie troszkę dłużej pograłem i "ogarnąłem" właśnie co jest co.

Szkoda, że taki system sobie EA wymyślił, bo gierka ma ogromny potencjał i na prawdę przyjemnie się tam z ludźmi gra.

 

Dziękuję kolego na pewno sobie sprawdzę w praktyce :)

84250316.jpg

userbar815800.gif

 

ŻAL - Słysząc te słowo z czyichś ust... pierdolę już dalszą konwersacje -.-

09.07.2010 - Mój pierwszy ban

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...